Zapraszamy do śledzenia kolejnej części naszego projektu, wystawy (jak na razie) cyfrowej pt. „Małe światy. Nasze miejsce pracy w czasie pandemii”.

Nasze miejsca pracy to małe światy, które codziennie samodzielnie rozwijamy. Każdy z nas posiada swoje stanowisko, każdy inne, ale wszystkie są niezwykle ważne. Z tego powodu postanowiliśmy podzielić się ich ujęciami. Liczymy, że staną się one źródłem inspiracji lub długich, owocnych dyskusji.

Przez kolejne tygodnie będziemy umieszczać po dwa zdjęcia miejsca pracy każdego z uczestników projektu. Nasze działania realizujemy zdalnie, z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie innych. Gdy tylko sytuacja ulegnie poprawie i normalizacji, planujemy stworzyć fizyczną wersję wystawy. O terminie jej otwarcia poinformujemy w osobnym wpisie.

Galerię można przeglądać w zakładce „Wystawa”. Informacje o pojawieniu się nowych fotografii będziemy zamieszczać na blogu, wraz z krótką refleksją autora. Ale… dość tych słów, czas przejść do konkretów! Zapraszamy więc do zapoznania się z dwiema pierwszymi fotografiami, których autorem jest Damian Gleń. Swoje spojrzenie na warsztat pracy skomentował tak:

„Marzec 2021 – pandemii ciąg dalszy

Kiedy 15m² staje się miejscem studiowania dwóch kierunków, pracy i codziennego funkcjonowania. To nie przeszłość, a teraźniejszość. Jaka będzie przyszłość?”